Bank Respublika “Biznesə 10 fürsət” kredit kampaniyasına start verir
Bakı, 03 oktyabr 2022. İsti yay ayları artıq geridə qaldı. Payızın gəlişi ilə iş adamları yeni biznes planlarını həyata keçirməyə və ya mövcud bizneslərini genişləndirməyi düşünürlər.
Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, payızın gəlişi ilə sahibkarlar üçün yeni “Biznesə 10 fürsət” adlı mikro və aqro kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, 2023-cü ilin mart ayının 1-dək davam edəcək kampaniya çərçivəsində “Bank Respublika”ya müraciət edən iş adamları, mikro və aqro kreditləri illik min. 10%-lə və 10 güzəştlə əldə etmək fürsəti qazanacaq:
• Kredit faizi – 30% endirim;
• 12 ayadək güzəşt müddəti;
• Zaminsiz kredit götürmək imkanı;
• Komissiyasız kredit götürmə imkanı;
• Tranşla kredit götürmə imkanı ;
• Sığorta tələbi yox;
• Qiymətləndirmə xərci yox;
• NeoKart Standard kartı - 50% endirimlə.
Kreditin maksimal məbləği 50.000 manat, müddət 36 ay təşkil edir. Kredit ticarət, kənd təsərrüfatı, xidmət, istehsal və tikinti sahələrində sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan iş adamlarına təqdim olunur.

Баку, 03 октября 2022. Жаркие летние месяцы остались позади. С приходом осени предприниматели задумываются о реализации новых бизнес-планов или расширении действующего бизнеса.
Банк Республика, который всегда радует своих клиентов интересными и выгодными акциями, с приходом осени запускает кампанию по микро и агро кредитам для предпринимателей под названием «10 Возможностей для Бизнеса».
Так, в рамках кампании которая продлится до 1 марта 2023 года, предприниматели, обратившиеся в банк смогут получить 10 ВОЗМОЖНОСТЕЙ при приобретении микро и агро кредитов:
- Проценты по кредиту – скидка 30%;
- Льготный период - до 12 месяцев
- Возможность приобретения кредита без поручителя;
- Возможность приобретения кредита без комиссии;
- Возможность приобретения кредита траншами ( по частям);
- Свободный график платежей;
- Отсутствие страхового взноса;
- Отсутствие затрат на оценку;
- Карта NeoKart Standard - скидка 50%
Максимальная сумма кредита составляет 50.000 манат, срок до 36 месяцев. Кредиты предоставляются для деловых людей, занимающихся предпринимательской деятельностью в сфере торговли, сельского хозяйства, обслуживания, производства и строительства.