Kampaniya 08/05/2023 -ci il tarixindən 01/07/2023-ci il tarixinədək aktivdir.
Bakı, 08 may, 2023. Çoxdan arzuladığınız yay məzuniyyətinə hazırlaşırsınız? Yoxsa bu yay həyata keçirmək istədiyiniz başqa planlarınız var?
O zaman, “Bank Respublika”nın Sizi istənilən məqsədlərinizə daha yaxın edəcək rahat, sürətli və sərfəli nağd kredit təklifindən faydalanmağa tələsin! Belə ki, müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, bu yayı qayğısız keçirmək arzusunda olanlar üçün yeni “Qayğısız yay” nağd kredit kampaniyasına start verib.
Kampaniyası çərçivəsində müştərilər nağd kreditləri illik min.12%-lə əldə etmək imkanı qazanacaq kredit banka gəlmədən birbaşa ünvanlarına çatdırılacaq.
Kampaniyanın digər üstünlükləri:
• Maksimal məbləğ – 50.000 AZN;
• Güzəşt müddəti – 3 ay;
• Krediti onlayn sifariş edərkən komissiyada 50% endirim;
• Zamin – ləb olunmur;
• Sığorta xərci – yoxdur.
Kampaniya 01 iyun 2023-cü il tarixinədək davam edəcək.
Kampaniyadan faydalanmaq istəyən müştərilər bankın istənilən filialına yaxınlaşaraq, bankın rəsmi saytında onlayn müraciət edərək, eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək (050 6 144 144) kredit sifarişinizi qeydə ala bilərsiniz.

Банк Республика запустил кредитную кампанию «Беззаботное лето»!
Баку, 08 мая 2023.  Готовитесь к летнему отпуску, о котором давно мечтали? Или у вас есть другие планы, которые вы хотите реализовать этим летом?
Тогда спешите воспользоваться удобным, быстрым и доступным предложением кредита наличными от Банка Республика, которое приблизит вас к желаемым целям! Так, Банк Республика, который всегда радует своих клиентов интересными и выгодными акциями, запустил выгодную кредитную кампанию «Беззаботное лето» для тех, кто хочет провести это лето беззаботно.
В рамках кредитной кампании клиенты, обратившиеся в банк получат возможность оформить кредит наличными со ставкой от 12% годовых, а кредит будет доставлен прямо по указанному адресу.
Другие преимущества кампании:
• Максимальная сумма – 50.000 манатов;
• Льготный период - 3 месяца;
• 50% скидка на комиссию при заказе кредита онлайн;
• Страховых расходов нет.
Кампания продлится до 1 сентября 2023 года.
Клиенты, желающие воспользоваться акцией, могут заказать кредит, обратившись в любое отделение банка, оформив онлайн-заявку на официальном сайте банка, а также воспользовавшись услугой «Чат-бот» в WhatsApp, написав «Кредит» на номер 050 6 144 144.