Bakı, 01 mart, 2023. Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, Novruz bayramı ərəfəsində müştərilərinə sevinc bəxş edəcək yeni sərfəli kredit kampaniyasına start verib.
Belə ki, cari ilin aprel ayının 30-dək davam edəcək “Bahar müjdəsi” kredit kampaniyası çərçivəsində Banka müraciət edən müştərilər nağd kreditləri illik min.12%-lə və daha sərfəli şərtlərlə əldə etmək imkanı qazanacaq:
• Maksimal məbləğ – 50.000 AZN;
• Güzəşt müddəti – 3 ay;
• Zamin – tələb olunmur;
• Sığorta xərci – yoxdur.
• Komissiya - 1% (onlayn sifarişlərdə 50% endirim)
• FIFD - min. 13.9% maks. 19.1%
“Bank Respublika”da kredit sifarişinin daha bir üstünlüyü ondan ibarətdir ki, krediti onlayn sifariş edən müştərilər, komissiyada 50% ENDİRİM əldə edəcək və kredit birbaşa qeyd edilən ünvana çatdırılacaq.
Əgər Siz də bayram sevincinizə sevinc qatıb, özünüzü və əzizlərinizi sevindirmək istəyirsinizsə, elə indi krediti “Bank Respublika”dan sifariş edin!
Kampaniyadan faydalanmaq istəyən müştərilər, bankın istənilən filialına yaxınlaşaraq, bankın rəsmi saytında onlayn müraciət edərək, eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 050 6 144 144 nömrəsinə “Kredit” yazıb göndərərək kredit sifariş edə bilərlər.

Банк Республика запустил кредитную кампанию «Весенняя пора»!
Баку, 01 марта 2023.  Банк Республика, который всегда радует своих клиентов интересными и выгодными акциями, накануне праздника Новруз запустил выгодную кредитную кампанию.
Так, в рамках кредитной кампании «Весенняя пора», которая продлится до 30 апреля 2023 года, клиенты, обратившиеся в банк получат возможность оформить кредит наличными со ставкой от 12% годовых и на более льготных условиях:
• Максимальная сумма – 50.000 манатов;
• Льготный период - 3 месяца;
• Страховых расходов нет.
• Комиссия - 1% (при онлайн-заказе предоставляется скидка 50%)
• ФИФД - мин. 13,9% макс. 19,1%
Еще одним преимуществом заказа кредита в Банке Республика является то, что клиенты, которые закажут кредит онлайн, получат СКИДКУ 50% на комиссию, а кредит будет доставлен прямо по указанному адресу.
Если вы хотите в праздничные дни порадовать себя и своих близких, закажите кредит в «Банке Республика» прямо сейчас!
Клиенты, желающие воспользоваться акцией, могут заказать кредит, обратившись в любое отделение банка, оформив онлайн-заявку на официальном сайте банка, а также воспользовавшись услугой «Чат-бот» в WhatsApp, написав «Кредит» на номер 050 6 144 144.