Bank Respublika və "Sabah"FK Yeni il öncəsi şəhid övladlarını sevindirdi!
Bakı, 30 dekabr 2022. Futbol üzrə ölkə çempionatının liderlərindən biri olan “Sabah” FK və klubun baş sponsoru olduğu ölkənin aparıcı banklarından biri olan Bank Respublika Yeni il bayramı ərəfəsində təqdirəlayiq aksiya həyata keçiriblər.
Belə ki, aksiya çərçivəsində komandanın həm yerli həm əcnəbi futbolçuları Bank əməkdaşları ilə birgə klubun yerləşdiyi Masazır qəsəbəsində məskunlaşmış şəhid ailələrini ziyarət edib.
Ziyarət zamanı futbolçular və Bankın nümayəndələri Vətənimizin bütövlüyü uğrunda canlarından keçmiş şəhidlərimizin övladlarına müxtəlif hədiyyələr təqdim edərək bayram sevinci yaşadıblar.
Görüş zamanı şəhid övladlarına atalarının qəhrəmanlıqları ilə daim fəxr etməli olduqları, onların Vətənimiz üçün etdiklərinin heç vaxt unudulmayacağı qeyd edilib.

Банк Республика и ФК «Сабах» в преддверии Нового года порадовали детей шехидов
Баку, 30 декабря 2022.  В преддверии Нового года ФК «Сабах», один из лидеров национального чемпионата по футболу и Банк Республика, один из ведущих банков страны, являющийся генеральным спонсором клуба, провели благотворительную акцию.
Так, в рамках акции как местные, так и иностранные футболисты команды вместе с сотрудниками банка посетили семьи шехидов, проживающие в поселке Масазыр, где расположен клуб.
В ходе мероприятия футболисты и представители Банка подарили праздничную радость, вручая различные подарки детям наших шехидов, отдавших жизнь за неприкосновенность нашей Родины.
В ходе встречи детям шехидов было рассказано о незабвенной памяти  героизма их отцов и значении их подвигов для нашей Родины.