BankRespublika

Filiallar və şöbələr

Bakı

"Azneft" filialı / Ofis24
Ünvan: Bakı ş., Neftçilər pr. 67
Telefon: (+994 12) 492 28 45, 492 65 80
Faks: (+994 12) 492 65 80
E-mail: Azneft@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Ağa Neymətulla" şöbəsi
Ünvan: Bakı ş., Ağa Neymətulla küç. 38
Telefon: (+994 12) 567 82 01
Faks: (+994 12) 567 82 05
E-mail: Aganeymatullasp@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Azadlıq" Filialı
Ünvan: Bakı ş., Azadlıq pr, 149
Telefon: (+994 12) 440 19 49, 441 05 47
Faks: (+994 12) 441 09 50
E-mail: Azadlig@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
“Əhmədli” filialı
Ünvan: Bakı ş., Məhəmməd Hadı küç. 38D
Telefon: (+994 12) 370 44 00, 370 59 27
Faks: (+994 12) 370 44 00
E-mail: Ahmedli@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Bakıxanov" filialı
Ünvan: Bakı ş., Bakıxanov qəs., Gənclik küç. 126 C
Telefon: (+994 12) 429 66 00
Faks: (+994 12) 429 66 00
E-mail: Bakikhanov@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
“Memar Əcəmi” filialı
Ünvan: Bakı ş., Hüseynbala Əliyev küç. 24
Telefon: (+994 12) 569 47 62
Faks: (+994 12) 569 47 63
E-mail: Memaradjemisp@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Nərimanov" filialı
Ünvan: Bakı ş., C.Cabbarlı küç. 38
Telefon: (+994 12) 596 15 00, 596 29 59, 596 24 61, 497 34 53
Faks: (+994 12) 596 15 00
E-mail: Narimanov@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Nəsimi" filialı
Ünvan: Bakı ş., D.Əliyeva küç. 243
Telefon: (+994 12) 493 45 36, 493 46 35, 493 75 51
Faks: (+994 12) 493 46 35
E-mail: Nasimi@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Neftçilər" filialı
Ünvan: Bakı ş., Q.Qarayev pr. 61C
Telefon: (+994 12) 421 92 12
Faks: (+994 12) 421 92 12
E-mail: Neftchiler@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30 / Şənbə: 10:00 - 15:00
"Yasamal" Filialı
Ünvan: Bakı ş., Şərifzadə küç. 75A
Telefon: (+994 12) 432 12 57
Faks: (+994 12) 432 17 09
E-mail: Yasamalsp@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
Baş Ofis
Ünvan: Xaqani 21
Telefon: 144
Faks:
E-mail: info@bankrespublika.az
İş vaxtı: 09:00 - 17:30

Regionlar

"Cəlilabad" filialı
Ünvan: Cəlilabad ş., H.Əliyev pr. 161 B
Telefon: (+994 25) 245 01 01
Faks: (+994 25) 245 01 03
E-mail: Jalilabad@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Xaçmaz" filialı
Ünvan: Xaçmaz ş., N.Nərimanov küç. 49
Telefon: (+994 23) 325 00 23, (+994 23) 325 00 24
Faks: (+994 23) 325 00 24
E-mail: Khachmaz@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Abşeron" şöbəsi
Ünvan: Xırdalan ş., Bakı-Sumqayıt şossesi, 6-cı km.
Telefon: (+994 12) 349 00 00
Faks:
E-mail: Absheron@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Lənkəran" filialı
Ünvan: Lənkəran ş., Ş.Axundov küç. 19
Telefon: (+994 25) 255 47 08, (+994 25) 255 47 25
Faks: (+994 25) 255 47 15
E-mail: Lenkeran@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Masallı" fililalı
Ünvan: Masallı ş., M.Talışxanov küç. 111
Telefon: (+994 25) 215 43 99
Faks: (+994 25) 215 43 69
E-mail: Masalli@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 08:30- 17:30
“Qax” filialı
Ünvan: Qax ş., İ.Mustafayev küç. 3
Telefon: (+994 24) 255 52 20
Faks:
E-mail: Gakh@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Quba" filialı
Ünvan: Quba ş., H.Əliyev pr. 156a
Telefon: (+994 23) 335 54 54
Faks: (+994 23) 335 54 54
E-mail: Quba@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Sabirabad" filialı
Ünvan: Sabirabad ş.,Heydər Əliyev pr. 58A
Telefon: (+994 21) 235 50 77
Faks:
E-mail: Sabirabad@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
“Şirvan” filialı
Ünvan: Şirvan ş., 20 Yanvar küç. 26A
Telefon: (+994 21) 215 66 88
Faks: (+994 21) 215 66 33
E-mail: Shirvan@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
“Sumqayıt” filialı
Ünvan: Sumqayıt ş., 45-ci məhəllə, N.Nərimanov küç. 1
Telefon: (+994 18) 642 41 14, (+994 12) 437 25 36, (+994 50) 250 88 84
Faks: (+994 18) 644 24 41
E-mail: Sumgayit@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Zaqatala" filialı
Ünvan: Zaqatala ş., F.Əmirov küç. 4
Telefon: (+994 24) 225 66 75, (+994 24) 225 66 75
Faks:
E-mail: Zagatala@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
“Bərdə” filialı
Ünvan: Bərdə ş., Nizami küç. 102 A
Telefon: (+994 20) 205 06 99
Faks: (+994 20) 205 06 99
E-mail: Barda@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Yevlax" filialı
Ünvan: Yevlax ş., H.Əliyev pr. 12
Telefon: (+994 22) 336 23 42, (+994 22) 336 23 47
Faks: (+994 22) 336 23 47
E-mail: Yevlax@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Mingəçevir" filialı
Ünvan: Mingəçevir ş., H.Əliyev pr. 58A
Telefon: (+994 24) 275 77 32
Faks: (+994 24) 275 77 32
E-mail: Mingechevir@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Gəncə" filialı
Ünvan: Gəncə şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 94
Telefon: (+994 22) 256 43 92
Faks: (+994 22) 256 43 92
E-mail: Ganja@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30
"Tovuz" filialı
Ünvan: Tovuz ş.,Sabir küçəsi, 9
Telefon: (+994 022) 315 66 78
Faks:
E-mail: Tovuz@BankRespublika.az
İş vaxtı: Bazar ertəsi – Cümə: 9:00 - 17:30