Ekvayrinq (POS terminal) xidmətləri
Bank Respublika sərfəli şərtlər ilə POS terminal xidmətini təqdim edir. Daim yeni  texnologiyalara önəm verən Bank Respublika həmçinin təmassız POS terminalların quraşdırılmasını mümkün etdi.
• POS terminal xidmətinin əsas üstünlükləri:
•
• - İstənilən ödəniş sisteminin kartı ilə nağdsız ödənişlərin həyata keçirilməsi və bazarda olan kart müştərilərinin cəlb olunması.
• - Bank Respublika-nın bonus sisteminə qoşulma imkanı, bununla da müştəri sayının və           müştəri loyallığının artımının təmin olunması.
• - Ödənişlərin daha tez və rahat keçirilməsi və daha çox müştəriyə xidmət imkanının                      yaradılması (xüsusən təmassız POS terminallar vasitəsilə)
• -  Kassa və inkassasiya proseslərində iş yükünün azalması.
ATM Şəbəkə və quraşdırılması
Bank Respublika öz korporativ müştərilərinə müəssisələrində ATM yerləşdirilməsini təklif edir. Müəssisələrin əməkdaşları və ziyarətçiləri 24/7 rejimində nağd pul vəsaitlərini əldə edə və bir sıra bank əməliyyatlarını həyata keçirə biləcəklər.
• - Nağd vəsaitlərin çıxarılması
• - Cash-İn imkanı
• - Card to Card və Cash to Card xidmətləri
• - PİN change xidməti
• və digər imkanlar
E-Commerce (Virtual POS)
Müəssisənizi günün çağırışlarına hazır edin. Bank Respublika tərəfindən təqdim olunan onlayn ticarət xidmətindən faydalanın. Elektron ticarət xidməti ilə Siz ödənişləri birbaşa veb-səhifənizdə qəbul edə bilərsiniz. Beləliklə, müştəriləriniz dünyanın istənilən yerindən Sizin məhsul və xidmətlərinizdən istifadə edib ödənişlərini apara biləcəklər.
Biznes Kart
MasterCard Business, VISA Business və VISA Business  Gold korporativ  kartları müəssisə hesabına əməkdaşın ezamiyyət, təsərrüfat və nümayəndəlik xərclərinin ödənilməsi üçün istifadə olunaraq, xərclərin ödənilməsini, həmçinin mühasibatda uçot proseslərini optimallaşdıraraq asanlaşdırır. MasterCard Business, VISA Business və VISA Business  Gold korporativ kartları həm Azərbaycanın ərazisində, həm də xaricdə istifadə oluna bilər.

Эквайринг (POS - Терминал)
Через мобильное приложение можно будет принимать различные виды бесконтактных платежей как с физической банковской карты, так и с помощью Apple и Google Pay в абсолютно безопасном режиме. Следует отметить, что новая услуга, которая будет способствовать развитию безналичных платежей в стране, предоставляется Банком своим клиентам при поддержке платежной системы Visa.
Подробнее
Бесконтактный POS-терминал
Банк Республика предоставляет услуги POS-терминала на выгодных условиях. Банк Республика, который постоянно уделяет внимание новым технологиям, также сделал возможным установку бесконтактных POS-терминалов.
• Основные преимущества POS-терминала:
•
• - Осуществление безналичных платежей картой любой платежной системы и привлечение клиентов карт, находящихся на рынке.
• - Возможность присоединения к бонусной системе Банка Республика, тем самым обеспечивая рост числа клиентов и лояльности клиентов.
• - Более быстрое и удобное проведение платежей и создание возможности обслуживания большего количества клиентов (особенно через бесконтактные POS-терминалы)
• - Снижение нагрузки на процессы кассирования и инкассации.
Установка ATM
Банк Республика предлагает своим корпоративным клиентам размещение банкоматов на своих предприятиях. Сотрудники и посетители предприятий смогут получать денежные средства в режиме 24/7 и осуществлять ряд банковских операций.
• - Вывод наличных средств
• - Возможность Cash-İn
• - Услуги Card to Card и Cash to Card
• - Услуги PİN change
• и другие возможности
E-Commerce (Virtual POS)
Подготовьте свое предприятие к вызовам дня. Воспользуйтесь услугой онлайн-торговли, предоставляемой Банком Республика. С помощью службы электронной коммерции вы можете принимать платежи прямо на своей веб-странице. Таким образом, ваши клиенты смогут использовать ваши продукты и услуги и осуществлять платежи из любой точки мира.
Бизнес-Карта
Корпоративные карты MasterCard Business, VISA Business и VISA Business Gold используются для оплаты командировочных, хозяйственных и представительских расходов сотрудника за счёт предприятия, что упрощает оплату расходов, а также оптимизирует процессы бухгалтерского учёта. Корпоративные карты MasterCard Business, VISA Business и VISA Business Gold можно использовать как на территории Азербайджана, так и за рубежом.