Ekvayrinq (POS terminal) xidmətləri
Bank Respublika sərfəli şərtlər ilə POS terminal xidmətini təqdim edir. Daim yeni  texnologiyalara önəm verən Bank Respublika həmçinin təmassız POS terminalların quraşdırılmasını mümkün etdi.
• POS terminal xidmətinin əsas üstünlükləri:
•
• - İstənilən ödəniş sisteminin kartı ilə nağdsız ödənişlərin həyata keçirilməsi və bazarda olan kart müştərilərinin cəlb olunması.
• - Bank Respublika-nın bonus sisteminə qoşulma imkanı, bununla da müştəri sayının və           müştəri loyallığının artımının təmin olunması.
• - Ödənişlərin daha tez və rahat keçirilməsi və daha çox müştəriyə xidmət imkanının                      yaradılması (xüsusən təmassız POS terminallar vasitəsilə)
• -  Kassa və inkassasiya proseslərində iş yükünün azalması.
ATM Şəbəkə və quraşdırılması
Bank Respublika öz korporativ müştərilərinə müəssisələrində ATM yerləşdirilməsini təklif edir. Müəssisələrin əməkdaşları və ziyarətçiləri 24/7 rejimində nağd pul vəsaitlərini əldə edə və bir sıra bank əməliyyatlarını həyata keçirə biləcəklər.
• - Nağd vəsaitlərin çıxarılması
• - Cash-İn imkanı
• - Card to Card və Cash to Card xidmətləri
• - PİN change xidməti
• və digər imkanlar
E-Commerce (Virtual POS)
Müəssisənizi günün çağırışlarına hazır edin. Bank Respublika tərəfindən təqdim olunan onlayn ticarət xidmətindən faydalanın. Elektron ticarət xidməti ilə Siz ödənişləri birbaşa veb-səhifənizdə qəbul edə bilərsiniz. Beləliklə, müştəriləriniz dünyanın istənilən yerindən Sizin məhsul və xidmətlərinizdən istifadə edib ödənişlərini apara biləcəklər.
Biznes Kart
MasterCard Business, VISA Business və VISA Business  Gold korporativ  kartları müəssisə hesabına əməkdaşın ezamiyyət, təsərrüfat və nümayəndəlik xərclərinin ödənilməsi üçün istifadə olunaraq, xərclərin ödənilməsini, həmçinin mühasibatda uçot proseslərini optimallaşdıraraq asanlaşdırır. MasterCard Business, VISA Business və VISA Business  Gold korporativ kartları həm Azərbaycanın ərazisində, həm də xaricdə istifadə oluna bilər.

Acquiring (POS - Terminal)
Bank Respublika provides POS terminal services on favorable terms. Bank Respublika, which constantly pays attention to new technologies, has also made it possible to install contactless POS terminals.
The main advantages of the POS terminal:
- Making non-cash payments by card of any payment system and attracting customers of cards on the market.
- The possibility of joining the bonus system of the Bank Republic, thereby ensuring an increase in the number of customers and customer loyalty.
- Faster and more convenient payments and the creation of the possibility of servicing more customers (especially through contactless POS terminals)
- Reducing the load on the processes of cashing and collection.
Setting ATM
Bank Respublika offers its corporate clients the placement of ATMs at its enterprises. Employees and visitors of enterprises will be able to receive funds 24/7 and carry out a number of banking operations.
- Cash withdrawal
- Cash-In opportunity
- Card to Card and Cash to Card services
- PIN change services
and other features
E-Commerce (Virtual POS)
Prepare your company for the challenges of the day. Use the online trading service provided by the Bank Respublika. With the help of the e-commerce service, you can accept payments directly on your web page. This way, your customers will be able to use your products and services and make payments from anywhere in the world.
Business Card
MasterCard Business, VISA Business and VISA Business Gold corporate cards are used to pay for travel, business and representative expenses of an employee at the expense of the enterprise, which simplifies the payment of expenses, as well as optimizes accounting processes. MasterCard Business, VISA Business and VISA Business Gold corporate cards can be used both in Azerbaijan and abroad.