NeoKart ilə “ƏDV Geri Al” 2 qat sərfəli olacaq!
Bakı, 25 noyabr 2021. Sahiblərinə böyük həcmdə keşbek, uçuş milləri, danışıq dəqiqələri, mobil internet və kartdakı qalıq məbləğə görə faiz gəliri qazandıran NeoKart, Yeni il öncəsi müştərilərinə daha bir imkan yaradıb.
Belə ki, “Bank Respublika”nın start verdiyi MÖHTƏŞƏM kampaniya çərçivəsində NeoKart ilə ödəniş edənlər üçün “ƏDV Geri Al” 2 qat sərfəli olacaq! Bunun üçün, NeoKart sahibləri hər alış-veriş zamanı onlara verilmiş kassa qəbzinin üzərindəki QR kodu “Bank Respublika”nın “Mobil Şöbə”əlavəsində oxutmalı, yaxud fiskal kodu daxil etməlidirlər. Əlavə edilmiş qəbz üzrə məbləğ “ƏDV Geri Al” hesabının cari balansında əks olunduqdan 1 gün sonra müvafiq həcmdə bonus müştərinin NeoBonus balansına əlavə olunacaq.
Beləliklə, NeoKart sahibləri dekabr ayının 31-nə qədər davam edəcək kampaniya çərçivəsində alış-veriş etdikləri zaman kassa qəbzlərini Bankın “Mobil Şöbə” əlavəsi vasitəsilə skan edərək “ƏDV Geri Al” hesabına əlavə etdikdə, həm ƏDV qazancı, həm ƏDV qazancı məbləğində Bonus qazanacaq! Əlavə olaraq NeoKart sahibləri dünyanın istənilən nöqtəsində POS-terminal vasitəsilə ödəniş edərkən və ya online alış-veriş zamanı “Bank Respublika”dan NeoBonuslar da qazanacaq.
Bundan başqa, NeoKart sahibləri Bank Respublikanın start verdiyi yeni lotereyada iştirak edərək pul mükafatları, smartfonlar, planşetlər və super hədiyyə olan Toyota RAV4 LOW 2.5L Hybrid avtomobili qazanmaq şansı da əldə edəcəklər.
Əgər Siz də qazananlar sırasında olmaq istəyirsinizsə, vaxt itirmədən NeoKart sifariş edin və nağdsız ödənişdən hər zaman hər yerdə qazanc əldə edin!
*Kampaniya çərçivəsində ƏDV Geri Al üzrə maksimal qazanıla biləcək bonus miqdarı 200 000 Neo bonus təşkil edir.

Баку 25 ноября 2021. Новая карта NeoKart, которая за короткий период времени уже подарила своим владельцам крупные суммы кэшбэка, большое количество полетных миль, минут разговора, мобильного интернета и высокую процентную прибыль на остаток суммы на карте, создала еще одну возможность для своих клиентов в преддверии Нового года.
Так, в рамках ВЫГОДНОЙ кампании Банка Республика, возврат части НДС «ƏDV Geri Al» будет выгоднее вдвойне для тех, кто расплачивается с NeoKart. Для этого владельцам NeoKart необходимо либо сканировать QR-код чека, полученного при покупке, либо ввести фискальный код с помощью мобильного приложения “Mobil Şöbə” Банка Республика. Сумма чека будет добавлена к балансу NeoBonus клиента в соответствующей сумме через 1 день после того, как она будет отражена в текущем балансе счета «ƏDV Geri Al».
Таким образом, в рамках кампании которая будет проводиться до 31 декабря, когда владельцы NeoKart отсканируют чеки через приложение «Mobil Şöbə» и добавят их на свой счет «ƏDV Geri Al», они получат как сумму от возврата НДС, так и Бонусы в размере суммы от возврата НДС. Также, владельцы NeoKart при оплате через POS-терминалы в любой точке мира или совершении онлайн-покупок получат NeoБонусы от Банка Республика.
Кроме того, владельцы NeoKart смогут выиграть денежные призы, смартфоны, планшеты и суперприз Toyota RAV4 LOW 2.5L Hybrid, приняв участие в новой лотерее, запущенной Банком Республика.
Если вы хотите попасть в число победителей, не теряя времени закажите NeoKart, и зарабатывайте кэшбэк где угодно и когда угодно при безналичном расчете!